Teplice
(Autor Jan Maxa; Vloženo: 15.10.2006)
Trolejbusy 14TrM jezdí v Teplicích od roku 1995. Po celou dobu provozu je bylo
možno spatřit v originálním modrožlutobílém nátěru, maximálně se samolepicí
"obdélníkovou" reklamou. Teprve v roce 2006 se na prvním vozu tohoto typu objeví celoplošný reklamní nátěr. Na snímku v přípravném stavu 14TrM e.č. 160