Kliknutím okno zavřete
Teplice - opět červenobílé autobusy 2/2
(Autor: 3.1.2007, Jan Maxa)
Novinky v autobusové dopravě v Teplicích v podobě Banskobystrických kloubáků není to jediné co cestující na teplicku potkalo. Síť příměstských linek se výrazně rozrostla a autobusy tak bylo možno hned zpočátku potkat na nové lince číslo 139 na trase z Oseka do Dubí. Protože mají autobusy digitální LED transparenty EMTEST, které se v Teplicích nepoužívají je linková orientace v současnosti v cedulové formě. Vzhledem k jisté naději, že by aspoň jeden z "slovenských" vozů v Teplicích zůstal natrvalo, bude se řešit možnost zprovoznění transparentů. Pravděpodobnější je však varianta přechodu na BUSE.  
předchozí fotografie

 následující fotografie